TURNIEJ TRZECH JEZIOR – ZA ROK W KOCZALE

23 paź, 2024 | Koczała

Ponad 70 wędkarzy z Pomorza, Kujaw i Wielkopolski wystartowało w tegorocznym Ogólnopolskim Turnieju Trzech Jezior. W tym roku gospodarzem finału była Gmina Biały Bór. Za rok, to wydarzenie odbędzie się w Koczale.

Ogólnopolski Turniej Trzech Jezior to dwudniowa impreza wędkarska. Rywalizują w niej miłośnicy łowienia ryb niemalże z całej północnej części Polski. Zawody są rozgrywane na trzech jeziorach w trzech gminach: Koczała, Biały Bór i Miastko. Rywalizacji towarzyszą także spotkania integracyjne, pokazy sprzętu do wędkowania i fachowe prelekcje. Dwuosobowe drużyny rywalizują o Puchar Pomorza Środkowego. W tym roku trafił on w ręce Team Kopek, drużyny reprezentującej województwo kujawsko-pomorskie.

Za rok przypadnie już ósma edycja tej imprezy. Jej gospodarzem będzie Gmina Koczała. Finał zorganizowany zostanie na terenie Koczała Camp, najprawdopodobniej w pierwszej połowie października.

 

Fot. Gryf.tv

 

Turniej Trzech Jezior 2024 (fot. gryf.tv)

Turniej Trzech Jezior 2024 (fot. gryf.tv)

Turniej Trzech Jezior 2024 (fot. gryf.tv)

 

Czytaj cały artykuł
Przejdź do treści